KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13117015

nr 1311 7015

Oidentifierad konstnär. Signerad, "Two young woman dancing", 1997. Olja på duk, 91x76 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 2 mars 2020
kl 18:01:48